Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2015

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2015

Vážení priaznivci Talianska, i keď zima ešte nekončí, nastal čas zamyslenia nad budúcim letom. Obchodné oddelenie Reny Travel je stále zasypané objednávkami na lyžiarske pobyty, ktoré sú v plnom prúde, ale neúnavní marketingári už spracovali dovolenkovú ponuku pre nastávajúce leto 2015. Nalejte si pohár dobrého vínka, alebo teplého čaju a nechajte sa inšpirovať, kam vyrazíte v lete. Ak sa rozhodnete, ešte pokiaľ je letná ponuka horúca, objednajte a získate firstmomentovú zľavu. Náš tip na plážovanie v Taliansku 2015 je Rimini a susedné letoviská v Emilia Romagna, kde je obzvlášť živo.

Minuloročný katalóg bol zaujímavým experimentom. Znamenal vážne rozhodnutie, prechod od výroby tlačených katalógov k elektronickým. Boli sme v očakávaní, ako to dopadne, či dokáže elektronická verzia katalógu nahradiť predchádzajúce papierové katalógy. Dnes sme vysmiati. Vyzerá, že to funguje nad očakávanie. Od vydania e-katalógu, do ukončenia letnej sezóny sme zaznamenali 5.000 zhliadnutí e-katalógu na internete, spokojnosť. Keď ste o veci presvedčení, proste to urobte a spoľahnite sa na dobrý výsledok.

Katalóg Taliansko 2015 vznikol za niekoľko dní. Nápad spustil jeden z našich obchodných partnerov v Taliansku, ktorý nám zaslal svoje propagačné materiály. Medzi nimi bola aj táto fotka, okamžite spôsobila spontánne zvolanie "na pláži, ako v obyvačke". Zdalo sa nám to ako výborný nápad, preto sme okolo tohto sloganu vytvorili celý katalóg. Prezreli sme talianske pláže, ktoré sa tejto myšlienke približujú najviac a zistili sme, že veľa z nich sa nachádza v strediskách Rimini.

V našej ponuke samozrejme zostávajú všetky vaše obľúbené ubytovacie zariadenia. Mnohé sa z roka na rok opakujú a v našich katalógoch sa ocitajú už po dvanásty krát. Stálicami sú Benátska riviéra, najmä letoviská Lido di Jesolo, Bibione, Lignano a tunajšie hotely na pláži. Vašej priazni sa aj vlani tešili kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare, Mediterraneo a Michelangelo, alebo komfortný Tombolo Thalaso Rezort na tichom pobreží Toskánska. Kvetinová riviéra v Ligúrii a Amalfské pobrežie v Kampánii priťahuj esteticky založených cestovateľov. Púglia pre potápačov, ostrovy Sardínia, Sicília, Elba, Capri milovníkov exotiky. Termálny ostrov Ischia je synonymom pre zdravie. Pre milovníkov zábavy z bohatej ponuky hotelov a apartmánov v Rimini odporúčame nasledovné ubytovacie zariadenia:

Rezidencia Eurogarden, Rimini Marina Centro

Rezidencia Eurogarden sa nachádza v obľúbenom prímorskom letovisku Rimini v hlavnej časti Marina Centro. V blízkom okolí je množstvo obchodov, barov a reštaurácií, do historického centra možné prejsť peši alebo miestnou dopravou. Pár krokov od promenády Regina Elena. Pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora asi 100m od rezidencie. Plážový servis (slnečníky, ležadlá na pláži) za poplatok na mieste. Ubytovanie: Komfortne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kuchynský kút v obývacej miestnosti (chladnička s mrazničkou, sporák), klimatizáciu, trezor, telefón, sat TV v kuchyni aj spálni, wifi pripojenie na internet za poplatok, balkón. Stravovanie individuálne, možnosť doobjednať raňajky.

Hotel Aqua, Rimini Marina Centro

Moderný hotel Aqua 4(*)+ s vynikajúcou polohou v pokojnej a predsa centrálnej časti strediska, len 150 m od pláže, bazén. Vhodný pre náročnejších klientov. Nachádza sa v pokojnej rezidenčnej časti strediska Rimini v Marina Centro – centrálnej časti, len pár krokov od pláže a tiež historického centra. Uspokojí aj náročných klientov. Vybavená piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 150m od hotela. Plážový servis (slnečníky a ležadlá na pláži) je možné vopred objednať. Príjemné moderne a sviežo zariadene izby majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu a balkón. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou 3. lôžka. Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu, zeleninový bufet. Redukcia na raňajky na vyžiadanie. Hotel Aqua, Rimini Marina Centro má recepciu so vstupnou halou, nočného vrátnika, TV miestnosť, bar, reštaurácia, veranda, výťah a parkovisko do vyčerpania kapacity. Rimini má veľa zábavných a vodných parkov pre všetky vekové kategórie, tiež rôzne ihriská pri pláži a podobne. Stredisko Rimini je známe rušným nočným životom, v okolí je množstvo podnikov, diskoték, takže pokojné miesto uvádzané v úvode opisu je myslené relatívne.

Hotel Campeador, Torre Pedrera di Rimini

Príjemný hotel Campeador bazén a vírivka, polpenzia s nápojmi, wifi a parkovisko zdarma sa nachádza v stredisku Torre Pedrera, severnej časti Rimini. Obchody a reštaurácie sa nachádzajú v blízkosti hotela. V rámci miestnej dopravy je dobré spojenie s ostatnými časťami Rimini pomocou miestnej autobusovej dopravy. Hotel Campeador s nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá) za poplatok na mieste je možné objednať vopred za zvýhodnenú cenu. Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor a balkón. Výhľad na more je na vyžiadanie za príplatok. Stravovanie polpenzia – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu, zeleninový bufet. Voda a víno k večeri resp. jedlám je v cene. Možnosť doobjednať plnú penziu. Hotel má recepciu so vstupnou halou, bar, reštauráciu, TV miestnosť, pripojenie Wi-fi v spoločných priestoroch zdarma, výťah, terasu a parkovisko zdarma, vonkajší bazén 150m od hotela.

Hotel Alba, Misano Adriatico

Rodinne vedený hotel Alba 3(*) sa nachádza priamo pri pláži v menšom prímorskom stredisku Misano Adriatico, medzi populárnymi strediskami Riccione, ktoré nadväzuje na Rimini a Cattolica. Hlavná promenáda s obchodmi, barmi a reštauráciami je vzdialená len 100 m od hotela, výhodná centrálna poloha. Hotel má dlhoročnú tradíciu od roku 1961, bol jedným z prvých hotelov otvorených v Misano Adriatico. Poloha oproti piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je výhodou. Plážový servis, t.j. slnečníky a ležadlá je možné doobjednať v rámci príplatku za tzv. "all inclusive". Pre hostí sú k dispozícii spoločné kabínky na pláži. Pláž je dobre vybavená pre rodiny s deťmi aj pre mladých, je tu vybavené detské ihrisko, hojdačky, šmýkľavky, skákacie hrady a ihriská na plážový tenis a plážový volejbal. O program sa v sezóne starajú animátori. Ubytovanie v izbách rôznych typológií, majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, TV, telefón, trezor a balkón. Izby s výhľadom na more sú za príplatok. V izbách je wifi pripojenie na internet zdarma. Plná penzia v cene, raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované s možnosťou výberu z 2 denných menu vrátane mäsa, morských plodov a bufetu zeleniny a šalátov. Nápoje za poplatok.

Prínosy cestovnej kancelárie pre životné prostredie

Teší nás pri srdci, že tento rok ani jeden katalóg neskončil v smetiach, či zastrčený kdesi v hromadách propagačných materiálov, ktoré po rokoch aj tak skončia v zbere. Dnešný cestovateľ papierové katalógy už nepotrebuje. V časoch internetu si dokáže vybrať zaujímavú dovolenku aj bez ničenia lesov. Toto nadšenie nás viedlo k ďalším úvahám, ako sa chovať ešte ekologickejšie. Obmedzili sme aj spotrebu kancelárskeho papiera. Tým sa znížila potreba náplní do kancelárskych tlačiarní na 10%. Tlačíme už iba najdôležitejšie doklady, navyše úspornými fontami. Minimum papierového odpadu, ktorý ešte produkujeme ďalej zhodnocujeme napr. výrobou papierových brikiet pre stavebníctvo. Odporúčame tento prístup aj ostatným subjektom podobného podnikateľského zamerania. Môžeme tak významne podporiť naše lesy. Do lesného fondu neprispievajú iba stromy, ktoré boli nanovo zasadené, ale predovšetkým stromy, ktoré neboli vyrúbané. Kvôli našej spoločnosti zostane ročne 40 stromov žiť. Takto prispievame svojim dielom pre životné prostredie.

Záver katalógu tvoria zmluvné podmienky cestovnej kancelárie Reny Travel, ktoré upravujú zmluvný vzťah medzi objednávateľom zájazdu a organizátorom zájazdu - cestovnou kanceláriou a informácie na cestu. Aké zľavy môžete získať pri kúpe zájazdu sa dozviete na stránke zľavy, bonusy, výhody. Tešíme sa na ďalšie spoločné leto, veríme, že vám prinesie veľa krásnach zážitkov. Šťastnú cestu a ničím nerušený pobyt želá
kolektív Reny Travel.

CK RENY TRAVEL
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Katalóg Taliansko 2015 distribuovaný vo februári 2015
Zhliadnutí: 4.600 / rok
Tlač: PDF výstup
Rozsah: 990 hotelov a apartmánov
Zostavil: Reny Travel s.r.o.
Grafika: Erhá-2 dizajn
Zálom: My Utmost, photo shooting
Výroba: e-katalóg
Webové stránky: www.reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2015, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko