Katalóg Taliansko / dovolenka taliansko
      dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2017

Milí priatelia Talianska, opäť sa blíži letná turistická sezóna, my vám v predstihu predkladáme nový katalóg Taliansko 2017, plný letných dovoleniek, slnka a osvieženia, ktoré po zime všetci tak potrebujeme. Pohodlne sa preto usaďte do fotela a nechajte sa inšpirovať na čas letných prázdnin v Taliansku. Vďaka pretrvávajúcemu záujmu o túto obľúbenú destináciu môžeme stále rozširovať katalógovú ponuku. Prinášame nové miesta a v nich atraktívne hotely a apartmány k osvedčeným destináciám v Taliansku. Pre našich stálych zákazníkov pripravujeme aj katalógy letných dovoleniek v blízkych krajinách: Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko, Slovensko a Francúzsko, ktoré budú tiež postupne prichádzať na pulty cestoviek katalóg Chorvátsko 2017, ktorý bude podobného rozsahu, ako tento taliansky.

V katalógu zostávajú všetky vaše obľúbené ubytovacie zariadenia, mnohé sa v našich katalógoch ocitli už po štrnásty krát. Stálicami sú hotely na Benátskej riviére, z Lido di Jesolo hotely Bolivar, Miami. Vašej priazni sa každoročne tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortný hotel Astor vo vychytenom toskánskom letovisku Viaregio, ku ktorému sme doložili podobné hotey v blízkom susedstve.Tešíme sa z rastúceho záujmu o dovolenku s kvalitným ubytovaním strednej a vyššej kategórie a o komfortné 4* hotely a rezidencie. Táto skutočnosť sa odrazila aj na stránkach nového katalógu Taliansko 2013. Blízke a rodinami obľúbené Lido di Jesolo s rozšírenou ponukou 4* hotelov pri pláži nájdete na stránkach 30-40, pekné nové rezidencie v Bibione a okolí na str. 15-26 sú vhodné pre mladých a rodiny, ktorým sa nechce za piesočnatými plážami cestovať ďaleko na juh. Vynovená je aj ponuka dovoleniek v Kalábrii, doplnili sme klubové ubytovacie zariadenia s programom "all inclusive", ktorý na talianske pomery nie je až taký bežný.

Náročnejších klientov uspokojí ponuka na ostrovoch Sardínia a Sicília, kde si konečte môžete zvoliť termín dovolenky, ktorý vyhovuje vám. Chcete letieť, alebo sa plaviť ? K tomu ešte spojiť prázdninový pobyt s poznávaním Talianska, na deň dva sa zastaviť pri úžasných jazerách na severe a potom navštíviť mestá miest napríklad Florencia, Miláno, Rím či Benátky a zakončiť to opaľovaním na piesočnatých plážach s potápaním a ochutnávkou južanskej kuchyne? Všetko je možné, šijeme dovolenky na mieru každému klientovi. Vaše želania majú prednosť. Rozumieme, že každý z vás má svoj jedinečný časový program a nechcete sa viazať na žiadne plánované harmonogramy cestoviek, všetko sa dá vyladiť podľa vašich potrieb a možností.

Vyžiadajte si katalóg Taliansko 2013, kontakty nájdete na stránke - Cestovná kancelária, alebo si pozrite pdf listovaciu verziu po kliknutí na ikonu katalógu na začiatku textu. (Prezeranie ukončíte klávesou "Esc")

Výhody pre vás

Katalóg Taliansko 2013 prináša výhody pre vás, ktorí sa viete rozhodnúť dostatočne včas. Za skorý nákup letnej dovolenky vám poskytneme výraznú zľavu až do výšky 25% first moment ! v niektorých vybraných hoteloch.

Kedy a prečo sa oplatí nakupovať v akcii "skorý nákup" ? -> First moment

Zľavy za skorý nákup / Stály klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 10% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 8%
31.03.2013 6%
* stály klient - každý, kto už niekedy v minulosti cestoval s Reny Travel

Zľavy za skorý nákup / Nový klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 8% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 6%
31.03.2013 4%


Viacej o zľavách -> Zľavy, bonusy, výhody

Zaujímať by vás mohli ďalšie informácie z katalógu

Tešíme sa na desiate spoločné leto

veríme, že prinesie veľa krásnach zážitkov vám aj nám.
Šťastnú cestu a ničím nerušený pobyt želá

Váš dovolenkový tím RenyTravel

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko