Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2008

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2008

Milí priaznivci dovolenkovania v Taliansku, prichádza naša piata turistická sezóna. Opäť začiatkom roku vám predkladáme pobytový katalóg Taliansko 2008, plný letných dovoleniek, slnka, vody a pohody. Úvodom vám chceme popriať pevné zdravie a veľa úspechov v Novom roku. Veríme, že dobrá dovolenka prispeje k jeho priaznivej bilancii. Pohodlne sa preto usaďte a nechajte sa inšpirovať, kam vyraziť v období letných prázdnin. Láka vás slnko a more, plavba, šport, história, pamiatky, zábava, nakupovanie, príroda a hory? Všetky cestovateľské túžby uspokojí jediná krajina - Taliansko.

Vďaka pretrvávajúcemu záujmu slovenských dovolenkárov o Taliansko, neustále rozširujeme katalógovú ponuku. Novinkou pre tohoročnú sezónu je región Lazio s hlavným mestom Rím, ktoré patrí k najnavštevovanejším mestám sveta. Významný podiel má katolícky štát Vatikán, kam smerujú cesty veriacich počas významných kresťanských sviatkov. Prekvapením možno bude prímorská dovolenka v letoviskách Lazia, ktorá je zaujímavým spestrením obrovského cestovateľského potenciálu tohto regiónu.

Katalóg Taliansko 2008 prináša nové letoviská a v nich atraktívne hotely a apartmány k už osvedčeným destináciám. Pre našich zákazníkov pripravujeme aj katalógy letných dovoleniek v krajinách: Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko, Slovensko a Francúzsko. V tomto katalógu zostávajú všetky vaše obľúbené ubytovacie zariadenia, mnohé sa v našich katalógoch ocitli už po štrnásty krát. Stálicami sú hotely na Benátskej riviére, napr. v Lido di Jesolo hotely Bolivar, Miami. Vašej priazni sa každoročne tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortné hotely vo vychytených letoviskách Toskánska Astor, Park Hotel Lecci a ďalšie.

Obsah katalógu Taliansko 2008:

Severný Jadran

Lignano zaraďujeme na úvod katalógu z dvoch dôvodov, jedná sa o najbližšie letovisko pri mori o ktoré je vysoký záujem našich zákazníkov. Tradične najpredávanejšie sú obrie rezidencie La Duna, LA Tore, Bianco Nero v časti Sabbiadoro, ale tiež vilky v tôni píniového hája Pineta a Riviera.

Bibione je susedom, nachádza sa hneď vedľa letoviska Lignano. Oddeľuje ich hraničná rieka Tagliamento, ktorá pramení v Alpách a tvorí veľkú časť hranice regiónov Friuli Venezia Giulia a Veneto. Mega pláže s tisíckami slniacich sa tiel milovníkov mora, zlatistého piesku a nenáročné ubytovanie.

Caorle malebné rybárske mestečko s vlastnou atmosférou láka milovníkov histórie, jachtingu, výletov, mora a prírody. Románska katedrála v centre mesta nádych minulosti, neďaleké Benátky pre výlety, túry po okolí pre priaznivcov cyklistiky. Topkou v ponuke sú hotely Antoniana, Playa Mare Nostrum.

Lido di Jesolo nekorunovaný kráľ, ktorý preslávil severný Jadran aj u milovníkov golfu, motoristického športu, najváčších aquaparkov a pestrého spoločenského života pri mori. Letovisko podobne ako Bibione ponúka vyše desať kilometrov zlatistého piesku na svojich plážach, bezpečné more aj pre najmenších.

Stredné Taliansko, novinka Lazio a Rím

Rimini

Palmová riviéra

Ligurska riviéra

Lazio

Južné Taliansko

Puglia

Kalábria

Kampánia

Ostrovy Talianska

Medzi talianske ostrovy patrí ostrov Sicília, ostrov Sardínia, ostrov Elba, ostrov Ischia, ostrov Capri, Liparské ostrovy .

Ostrov Sicília

Ostrov Vulcano

Ostrov Sardínia

Ostrov Elba

Ostrov Ischia

Ostrov Capri

Záver katalógu uvádza zmluvné podmienky cestovnej kancelárie Reny Travel, ktorými sa upravuje zmluvný vzťah medzi objednávateľom zájazdu - cestujúcim a organizátorom zájazdu - cestovnou kanceláriou a informácie na cestu. Ušetrite v akciách first moment, klub Reny a t.d., viac na zľavy, bonusy, výhody pre zákazníka. Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemnú, ničím nerušenú dovolenku v Taliansku 2008.

CK RENY TRAVEL
Suché mýto 19
811 03 Bratislava

Katalóg Taliansko 2008 prichádza na pulty cestoviek v januári 2008
Náklad: 10.000 kusov
Tlač: 4+4 plno farebný,
Rozsah strán: 56 + obálka
Hotely, Apartmány: 146
Zájazdy: 3200
Zostavil: kolektív Reny Travel
Grafika: Erhá-2 design
Zálom: Bea Zdražilová
Výroba: tlačiareň Martin
Webová podpora: www.reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2008, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko