Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2014

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2014

Milí priatelia Talianska, leto je pred dverami a novú turistickú sezónu zahajujeme našim novým katalógom Taliansko 2014. Nový dizajn, nová filozofia ohľaduplná k životnému prostrediu. Ukončili sme výrobu tlačených, "papierových" katalógov, čím šetríme lesy a drevo, ktorého sa v tlačiarenskom priemysle spotrebujú milióny ton ročne. Na výrobu 1 tony papiera sa spotrebuje približne 2.5 m3 dreva, to je 15 dospelých stromov. Na bežný náklad tlačeného katalógu jednej cestovky je potrebné cca 2 tony papiera (30 stromov).

Nové informačné technológie sú stále dostupnejšie, dnes má už každý minimálne jeden mobilný telefónny prístroj a takmer každý má prístup k počítaču s internetom. Vďaka tejto vymoženosti je možné nahradiť doposiaľ používané printové katalógy elektronickými. Výhody a nevýhody jednej i druhej verzie sú približne v rovnováhe. Ohľaduplnosť k prírode však bola pre nás rozhodujúca a preto počnúc katalógom Taliansko 2014 prinášame len elektronické katalógy. Veríme, že plne nahradia papierových predchodcov. Tento najnovší katalóg Taliansko 2014 je zameraný na destináciu Toskánsko.

Rozšírená ponuka zájazdov CK Reny Travel sa nachádza na internetových stránkach www.reny.sk ktoré sú v každou sezónou aktualizované. V novej sezóne sme až na pár výnimiek zachovali všetky osvedčené hotely a apartmány. K dispozícii sú obľúbené ubytovacie zariadenia na Benátskej riviére, v Lido di Jesolo hotely Bolivar, Miami, London, Galasia. Vašej priazni sa každoročne tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortný hotel Astor vo Viaregio a ďalšie luxusné hotely v Toskánsku. Rozšírili sme ponuku na ostrovoch Sardínia, Sicília, Elba. Pribudli hotely v talianskych mestách Rím, Neapol, Miláno, Benátky, Florencia, Palermo. V budúcej zimnej sezóne sa môžete tešiť na ďalších 200 nových ubytovacích zariadení v alpských regiónoch Talianska. Vráťme sa teraz k destinácii Toskánsko, ktorú odporúčame ako horúci tip pre leto 2014. Z bohatej ponuky odporúčame:

Luxusná dovolenka v Toskánsku

Iba nedávno dobudovaný luxusný Tombolo Talasso Resort 5(*) sa nachádza priamo pri pláži v letovisku Marina di Castagneto Carducci. Pre hostí je poskytovaný denne dvojhodinový vstup do ozdravného Talasso centra, ktoré sa nachádza priamo v hotelovom komplexe. Nádherná pláž s pieskovými dunami, vybavená komfortným plážovým servisom je pre hostí hotela v cene pobytu. Menšie centrum s možnosťou nákupov sa nachádza v dedine, len pár metrov od rezortu. Možnosti zaujímavých výletov, Florencia cca 130 km, Pisa 75 km, Siena 120 km. Ku priamemu letu z Viedne možný transfer do hotela alebo si prenajmete auto a využijete ho počas pobytu na výlety do okolia, svetoznámych miest či na vidiek Toskánska, ktoré ponúka prvotriedne príležitosti na agroturizmus a poznávanie histórie, umenia a harmónie.

V cene zájazdu: doprava letecky z Viedne, ubytovanie na 10 nocí, strava polpenzia vrátane vody a kávy k večeri,
cena od € 4.820,00 /2 osoby
Podrobnosti: Luxusná dovolenka v Toskánsku

Letecky k toskánskemu moru

Rekonštruovaný Zen Hotel Versilia 4(*) sa nachádza v pokojnej časti letoviska Versilia, 400 m od pláže, neďaleko historického centra letoviska Marina di Pietrasanta. V roku 2010 bol Hotel Versilia kompletne renovovaný. Ubytovanie v moderne zariadených izbách, ktoré majú klimatizáciu, kúrenie, kúpeľňu so sprchou, sušič vlasov, Sat-tv, telefón, wifi, minibar, trezor. Strešná terasa na slnenie s jacuzzi bazénom a barom pri bazéne. Atraktívne okolie láka na výlety, Florencia asi 115 km, Pisa 30 km. K priamym letom z Viedne zabezpečíme transfer priamo do hotela. Iná verzia predpokladá prenájom auta na letisku a jeho využijete aj na výlety po okolí, pamiatkách či na vidiek Toskánska.

V cene zájazdu: doprava letecky z Viedne, ubytovanie na 10 nocí izba Comfort s balkónom, strava polpenzia,
cena od € 2.834,00 /2 osoby
Podrobnosti: Dovolenka pri mori v Toskánsku

Rezort s ohľadom na životné prostredie

Novo postavený ekologický rezort Paradú 4(*) bol sprístupnený klientele iba nedávno v lete 2014. Nachádza sa v oblasti Pianetti, len 3km od mestečka Donoratico, na pobreží Toskánskeho mora. Rezort sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži na rozlohe 36 ha v prostredí píniových stromov. Paradú je vybudovaný s maximálnym ohľadom na životné prostredie a s minimálnym zásahom do prírody. Ako materiály pri výstavbe boli použité len 100%-ne recyklovateľné stavebniny (prevažne drevo).

Životné prostredie začína byť dôležitým argumentom aj pre ubytovateľov podnikajúcich v cestovnom ruchu. Náročnejšia klientela, zmýšľajúca pokrokovo ocení ekologické parametre a filozofiu tohto strediska. Energetickú náročnosť areálu pokrýva fotovoltaický systém (slnečná energia), vodu zabezpečujú vlastné studne. Kyvadlová doprava elektromobilom do a zo strediska je zdarma. Ubytovanie poskytuje 190 drevených chatiek a v nich 374 plne vybavených apartmánov. Použitý materiál je prírodné, chemicky neošetrované drevo a príbuzné materiály.

V cene zájazdu: ubytovanie s polpenziou na 7 nocí, využívanie bazéna s jacuzzi, telefonická asistenčná služba, poistenie proti insolventnosti, cena od € 555,00 /2 osoby
Podrobnosti: Rezort Paradú, Donoratico

Život ako na hrade

Romantický Hotel Torre Santa Flora 4(*) má nádhernú polohu pozdĺž rieky Arno a je ideálnym miestom na spoznanie prírody, umenia, jedla a vína Toskánska a Umbrie. Hotel je vzdialený 12 km od mesta Arezzo (10 minút po diaľnici), Florencia sa nachádza 78 km, Perugia 76 km, Siena 77 km. K dispozícii je celkom 16 jednoducho zariadených izieb a junior suít umiestnených vo vile a v unikátnych stredovekých vežiach z 13. storočia, podľa ktorých nesie hotel názov. Izby sú zariadené v jedinečnom štýle. Stravovanie - raňajky podávané formou bufetu. Možnosť príplatku za servírované 3-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu. Aktivity: bazén, golfové ihrisko 25 km, tenisové kurty 2 km, jazdiareň 4 km, bicykle na vyžiadanie. ak dostanete potrebu ochutnať Toskánsko a život ako na hrade.

V cene zájazdu: ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, využívanie bazéna, poistenie proti insolventnosti,
cena od € 450,00 /osoba /7 nocí
Podrobnosti: Hotel Torre Santa Flora, Arezzo

Katalóg Taliansko 2014 vyšiel na trh v mesiaci február 2014
Zhliadnutí: 5.000 / rok
Tlač: PDF,
Rozsah: 900 hotelov a apartmánov
Zostavil: Reny Travel
Grafika: Erhá-2
Zálom: My Utmost
Výroba: e-katalóg
Webová verzia: www.reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2014, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko