Katalóg Taliansko
 
Turistický sprievodca Talianskom
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2013

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2013

Milí priatelia dovolenkovania v Taliansku. Už je to desiata letná sezóna, kedy vám cestovná kancelária Reny Travel predkladá pobytový katalóg Taliansko 2013, plný letných dovoleniek, slnka, mora a príjemnej pohody. Vďaka vašej priazni a záujmu o túto obľúbenú krajinu postupne rozširujeme ponuku, prinášame nové miesta a v nich skvelé hotely a apartmány. Naďalej sme verní osvedčeným destináciám v Taliansku. Pre veľký záujem našich stálych zákazníkov rozširujeme našu internetovú ponuku okrem Talianska aj o krajiny: Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko a Francúzsko. Súčasne s novým katalógom Taliansko 2013 prichádza na pulty katalóg Chorvátsko 2013, tiež v tlačenej podobe.

Neprestávame opakovane ponúkať niektoré vaše obľúbené ubytovacie zariadenia, viaceré sa nachádzajú v našich katalógoch už po desiaty krát. Stálicami sú napríklad hotely v najobľúbenejšom severnom letovisku Lido di Jesolo ako Bolivar, Miami, ktoré medzičasom prešli aj rekonštrukciou. Vašej priazni sa stále rovnako tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortný hotel Astor vo vychytenom toskánskom letovisku Viaregio, ku ktorému sme doložili niekoľko podobne zaujímavých susedných hotelov.

Tešíme sa z rastúceho záujmu o dovolenku s kvalitným ubytovaním strednej a vyššej kategórie a o komfortné 4* hotely a rezidencie. Táto skutočnosť sa odrazila aj na stránkach nového katalógu Taliansko 2013. Blízke a rodinami obľúbené Lido di Jesolo s rozšírenou ponukou 4* hotelov pri pláži nájdete na stránkach 30-40, pekné nové rezidencie v Bibione a okolí na str. 15-26 sú vhodné pre mladých a rodiny, ktorým sa nechce za piesočnatými plážami cestovať ďaleko na juh. Vynovená je aj ponuka dovoleniek v Kalábrii, doplnili sme klubové ubytovacie zariadenia s programom "all inclusive", ktorý na talianske pomery nie je až taký bežný.

Náročnejších klientov uspokojí ponuka na ostrovoch Sardínia a Sicília, kde si konečte môžete zvoliť termín dovolenky, ktorý vyhovuje vám. Chcete letieť, alebo sa plaviť ? K tomu ešte spojiť prázdninový pobyt s poznávaním Talianska, na deň dva sa zastaviť pri úžasných jazerách na severe a potom navštíviť mestá miest napríklad Florencia, Miláno, Rím či Benátky a zakončiť to opaľovaním na piesočnatých plážach s potápaním a ochutnávkou južanskej kuchyne? Všetko je možné, šijeme dovolenky na mieru každému klientovi. Vaše želania majú prednosť. Rozumieme, že každý z vás má svoj jedinečný časový program a nechcete sa viazať na žiadne plánované harmonogramy cestoviek, všetko sa dá vyladiť podľa vašich potrieb a možností.

Vyžiadajte si katalóg Taliansko 2013, kontakty nájdete na stránke - Cestovná kancelária, alebo si pozrite pdf listovaciu verziu po kliknutí na ikonu katalógu na začiatku textu. (Prezeranie ukončíte klávesou "Esc")

Výhody pre vás

Katalóg Taliansko 2013 prináša výhody pre vás, ktorí sa viete rozhodnúť dostatočne včas. Za skorý nákup letnej dovolenky vám poskytneme výraznú zľavu až do výšky 25% first moment ! vo vybraných hoteloch.

Viacej o zľavách -> Zľavy, bonusy, výhody

Záver katalógu tvoria zmluvné podmienky cestovnej kancelárie Reny Travel, ktoré upravujú zmluvný vzťah medzi objednávateľom zájazdu a organizátorom zájazdu - cestovnou kanceláriou a informácie na cestu. Tešíme sa na desiate spoločné leto, veríme, že prinesie veľa krásnach zážitkov vám aj nám. Šťastnú cestu a ničím nerušený pobyt želá Váš dovolenkový tím RenyTravel

CK RENY TRAVEL
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Katalóg Taliansko 2013 bol publikovaný v januári 2013
Náklad: 10.000 ks
Farebnosť: 4+4 plnofarebný,
Počet strán: ___+ obálka
Hotely, vily, apartmány: ___
Počet zájazdov: ___
Autor: produktové oddelenie Reny Travel
Grafika: Erhá-2 design
Tlačové spracovanie: Beata Zdražilová
Tlačiareň: Martin
Web podpora: reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2013, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko