Katalóg Taliansko
 
Turistický sprievodca Talianskom
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2009

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2009

Milí priatelia a milovníci Talianska, už po šiesty krát sme pre Vá pripravili katalóg pobytov v Taliansku. Tak ako po minulé roky Vám prinášame osvedčené strediská na severe a aj rozšírenú ponuku ubytovania na juhu Talianska. Celé pobrežie Talianska je krásne a osobité. Podľa nášho názoru sa tam môžete vracať každý rok na iné miesto a zakaždým prežijete úžasnú dovolenku. Máte radšej ruch na pláži, vyhľadávate zábavu a rušný nočný život, ste romantik a vyhovujú vám skôr zastrčené pláže, či chcete počas svojej dovolenky spoznávať krásy vnútrozemia, históriu alebo spoznať neopakovateľné chute tejto úžasnej krajiny? To všetko sme pre vás tento rok namixovali a veríme, že práve podľa vašej chuti.

Snažíme sa vám sprístupniť aj destinácie, ktoré sú pre mnohých príliš vzdialené, alebo sa vám zdali príliš náročné na cestu vlastným autom a neodvážili ste sa ich navštíviť. Z tohto dôvodu vám ponúkame možnosť pohodlnej autobusovej dopravy, alebo vám zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfery alebo prenájom áut v mieste pobytu. Ak radi poznávate krásy danej oblasti, odporúčame zabezpečiť si auto a podnikať výlety do okolia.

Individuálne poznávanie má svoje neopakovateľné čaro... ste pánom času a programu, môžete sa len tak zastaviť a vychutnať si skvelú atmosféru miesta, pozrieť si to čo vás naozaj zaujíma. Ak ale nepatríte k objaviteľom a chcete dostať fundovaný výklad, určite využite ponuku výletov organizovaných našimi partnermi ( česky alebo slovensky ) alebo miestnymi turistickými agentúrami (spravidla v anglickom jazyku).

Vravíte, že už ste v Taliansku boli a neočarilo vás? Pripúšťam, mohlo sa to stať v prípade, že ste boli v destinácii, ktorá nebola pre vás vhodná.... Radi vám poradíme a nájdeme pre vás miesto, ktoré vás očarí a splní vaše očakávania. Pre sezónu 2011 sme pre vás pripravili katalóg v ktorom vám prinášame ponuku ubytovania v 382 zariadeniach po celom pobreží, pri jazerách a v mestách. Ponuku sme rozšírili o pobyty s cvičením jogy, kurzy varenia a nakupovania v Miláne.

To však nie je všetko, tak ako pominulé sezóny nájdete podstatne rozšírenú ponuku ubytovania a špecializovaných pobytov na našej web stránke - dovolenka Taliansko. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a strávite s nami ďalšiu príjemnú dovolenku...

Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemnú dovolenku.

Kliknite na miniaturu katalógu vpravo a prelistujte si nový katalóg 2009 špecializovaný na Taliansko. Oproti minulému roku sa jeho obsah zdvojnásobil. Vo veľkej miere sa o to zaslúžil Váš zvýšený záujem o dovolenku v tejto nádhernej krajine.

Opäť pribudli horúce novinky. Úplnou novinkou je Basilicata, neprehliadnite ani celkom novú ponuku apartmánov v Bibione a Caorle, alebo rozšírenú ponuku hotelov v čoraz obľúbenejšom Lido di Jesolo. Ponuky ubytovania sa rozšírili aj v ostatných prímorských destináciách od severu na juh po obidvoch stranách pobrežia a nezabudli sme ani na ostrovy. Keďže v katalógovej ponuke je už 285 ubytovacích zariadení v 114 strediskách, prehľadná mapa na úvodnej strane katalógu pômôže pri lepšej orientácii. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete tú svoju dovolenku v Taliansku.

Potešujúca správa pre slovenských dovolenkárov a cestovateľov - zavedenie novej meny ( EURO ) od januára 2009 má priaznivý vplyv na vývoj cien zájazdov. Oproti minulému roku sú ceny priemerne o 15-17% nižšie. Nie je to žiadny marketingový trik, ale fakt spôsobený výrazným posilnením koruny v poslednom roku pred zavedením, odbúraním kurzových rizík atd. Rozhodli sme sa ponechať toto cenové zvýhodnenie v plnej výške v prospech našich zákazníkov. Presvečte sa sami, porovnajte si ceny v novom a minuloročnom katalógu !

Dovolenku v Taliansku začnite v našom katalógu, ak by vám ponuka nestačila preklikajte sa internetovou ponukou, ktorá je približne 3x rozsiahlejšia, okrem letnej dovolenkovej "klasiky" (pobyty pri mori) tu nájdete:


- lyžiarske zájazdy
- talianske jazerá
- talianske mestá
- golf, wellness
- agroturistika
- ...
- alebo Vám ušijeme zájazd na mieru

Záver katalógu uvádza zmluvné podmienky cestovnej kancelárie Reny Travel, ktorými sa upravuje zmluvný vzťah medzi objednávateľom zájazdu - cestujúcim a organizátorom zájazdu - cestovnou kanceláriou a informácie na cestu. Pre milovníkov zliav je určená sekcia zľavy, bonusy, výhody pre zákazníka. Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemnú, ničím nerušenú dovolenku 2009 v Taliansku.

CK RENY TRAVEL
Suché mýto 19
811 03 Bratislava

Katalóg Taliansko 2009 bol uvedený do predaja v decembri 2008
Náklad: 10.000 kusov
Tlač: 4+4 farebný,
Rozsah strán: 112+ obálka
Ubytovacie zariadenia: 285
Zájazdy: 6.500
Zostavil: produktový tím Reny Travel
Grafika: Erhá-2 design
Zálom: B. Zdražilová
Výroba: tlačiareň Martin
Webová stránka: www.reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2009, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko