Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Zľavy, bonusy, výhody pre zákazníka

Navigácia: Taliansko > Katalóg > Zľavy

Veľa krát sa objavili odhady, že na Slovensku sa predá viac zájazdov cez zľavové akcie lastminute, než za pultové ceny. Keď k tomu pripočítame začiatok sezóny, kedy všetky cestovky svorne ponúkajú zľavu za skorý nákup - first moment, vyzerá to, že celú sezónu bežia nejaké zľavy. Odborná verejnosť dokonca zastáva názor, že sa už nepredávajú dovolenky, ale "lastminuty". Takáto situácia samozrejme hrá do kariet cestujúcich.

Takmer každý zákazník získa zľavu. Sme národ milujúci zľavy. Všetky druhy tovaru od potravín po automobily, ale aj služby sa ponúkajú zľavnené. Nehambíme sa dokonca pri nákupe, za otázku "a nejakú zľavu mi viete dať?". Takmer vždy nám dokážu vyhovieť. Zľava pre seniorov, za nákup väčšieho množstva, predsezónna, posezónna, výpredajová, zľava pre deti, zavádzacia cena ... z lásky k zákazníkovi.

Zákazníka sme naučili na zľavy, tak ich požaduje. Táto záľuba v zľavách, vedie často k závislosti. Asi každý pozná situáciu, kedy kúpi tovar len preto, že bol ohúrený výškou zľavy.

Lenže kým nás zaujal zľavový leták, vôbec sme nemali potrebu nakupovať. Kúpili sme niečo, čo sme nepotrebovali. V zmysle známeho "no nekúp to, keď je to také výhodné !". Záujmom zdravého podnikania aj rozumného nakupovania je primeraná výška zľavy v opodstatnených prípadoch. Vtedy zákazník nekupuje "šunt" len preto, že je takmer zadarmo. Obchodník pri korektnej zľavovej politike tiež získa, napríklad primeraný bonus v podobe zvýšeného predaja v problematických mesiacoch sezóny.

1. Zľava za skorý nákup / Stály klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 10% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 8%
31.03.2013 6%
* stály klient (zákazník) - každý, kto už niekedy v minulosti cestoval s Reny Travel

2. Zľava za skorý nákup / Nový klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 8% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 6%
31.03.2013 4%

3. Skupinové zľavy

Pri skupinových zájazdoch býva vypracovaná cena platná už pre konkrétnu skupinu, bez dodatočných zliav. Pri výbere zo štandardného produktu platí zľava 25% z ceny 11-tej osoby alebo zľava 50% z ceny 21. osoby v danej skupine. Zľava platí v prípade plných cien, to znamená minimálne 11 platiacich osôb na základnom lôžku v hotelovej izbe, alebo kúpe 11 apartmánov. Skupinové bonusy neposkytujeme v prípadoch, ak ide o kombináciu osôb na základných lôžkach a prístelkách, či 11 osôb v apartmáne. V špecifických prípadoch môžme poskytnúť aj vyššie sadzby skupinovej zľavy.

4. Vernostná zľava

Zvýhodnenia ceny pobytu pre stáleho klienta nazývame vernostná zľava. Odstupňovanie tromi kategóriami TOUR, GOLD, VIP, podľa dosiahnutého obratu vašich objednávok v minulých sezónach. Najnižšia zľava Tour má hodnotu 3% z ceny ubytovania, Gold 4% a VIP predstavuje 5%-nú zľavu. V prípade skorého nákupu stáleho klienta je poskytnutá zľava za skorý nákup vyššia, no nekumuluje sa s vernostnou zľavou pre stáleho klienta. Inak povedané, vernostnú zľavu použijete kedykoľvek, ak ste si už neuplatnili iný druh výhody vyššej hodnoty. Nekumuluje sa s inými zľavami.

5. Pre novomanželov

Cestujete na svadobnú cestu a od vášho sobáša neuplynul viac ako rok? Od nás obdržíte novomanželskú zľavu 5%. V prípade svadobnej cesty sa určite pochváľte ešte pred rezerváciou cesty, výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočnú pozornosť. Navyše v mnohých hoteloch poskytujeme pre novomanželov príjemné malé bonusy nad rámec objednávky, napr. vo forme fľaše sektu, kategórie izby "romance" ak sa taká nachádza v hotelovej kapacite dané ho hotela a podobne. Za poskytnutie spätnej väzby, obrázkov z cesty, hodnotenia na soc. sieťach, zaslanie recenzie a podobne môžeme individuálne dohodnúť aj dodatočné bonusy.

6. Pre seniorov

Zľavu 5% z ceny ubytovania od nás dostanete v prípade, že ste v sezóne, kedy čerpáte dovolenku dosiahli alebo dosiahnete vek 65 či viac rokov. Tento druh poskytovanej výhody si vyžaduje primerané preukázanie podmienky, v tomto prípade veku cestujúcej osoby. Bežne sa používa preukázanie platným dokladom, z ktorého vyplýva veková hranica pre poskytnutie zľavy, na recepcii pri ubytovávaní klienta v ubytovacom zariadení.

7. Zľavy pe deti do -- rokov

Detské zľavy sú najrozšírenejšie zľavy v cestovnom ruchu. Ubytovatelia, prevádzkovatelia herní, parkov, múzeí a iných atrakcií poskytujú rôzne zľavy a bonusy pre rôzne vekové kategórie detí. Dieťaťu môže byť poskytnutá zľava na stravu, na skipas, do veku 6 alebo 10 rokov lyžujú deti takmer vo všetkých alpských strediskách v doprovode platiacich rodičov zdarma. Deti môžu mať ubytovanie v cene dospelého ak zaberajú plnohodnotné lôžko v hotelovej izbe, alebo môžu byť zdarma ak spia na posteli s rodičom v apartmáne a podobne. Podobne ako v odstavci o zľavách pre seniorov aj tu platí podmienka preukázania veku dieťaťa platným dokladom.

8. Flexi bonus

Niektoré bonusy získate, ak nám uľahčíte prácu, napríklad zľava za rýchle rozhodnutie. Pri vypracovaní osobitej ponuky na dovolenku "na mieru" vám poskytneme flexi bonus, spravidla 2-4% za to, že ste na danú ponuku kladne reflektovali a bez ďalších doplňujúcich a pozmeňujúcich komplikácií nám umožnili daný obchodný prípad vyriešiť v krátkom čase. Za to, že šetríte náš čas, patrí poďakovanie aj vám. Napríklad prostredníctvom malej pozornosti, akou je flexi bonus. Býva uvedený v zasielanej ponuke. Jeho poskytnutie je limitované termínom, do ktorého je potrebné uzavrieť platnú objednávku.

Zaujímať by vás mohli ďalšie informácie z katalógu

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg / Zľavy, prezrite si archív talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Svet dovoleniek
© 2009-2024 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko