Veneto / dovolenka Taliansko
 
Turistický sprievodca Talianskom
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  DOVOLENKA
Abruzzo
Basilicata
Calabria
Campania
Emilia Romagna
Friuli Venezia Giulia
Lazio
Liguria
Lombardia
Marche
Molise
Piemonte
Puglia
Sardegna
Sicilia
Toscana
Trentino - Alto Adige
Umbria
Valle Aosta
Veneto
 

Dovolenka Veneto

Suverénne najnavštevovanejší taliansky kraj, za účelom letná dovolenka Veneto sem každú sezónu pricestuje takmer 40% slovenských návštevníkov Talianska. Stredisko Lido di Jesolo - hotelového charakteru je dobre kombinované apartmánovým gigantom Bibione, ďalšie menšie strediská Caorle, Lido Altanea, Lido Cavalino. Širokánske pieskové pláže, pozvoľný vstup do mora, blízkosť Benátok, množstvo atrakcií, obrovský aquapark, plážový servis v cene, vzdialenosť z BA 570km - to sú hlavné argumenty pri voľbe dovolenky vo Veneto. Provincie (7): Belluno, Padova, Rovigo, Treviso, Venezia, Verona, Vicenza.

Dovolenka Lido di Jesolo

Na pobreží mora neďaleko mestečka Jesolo bolo vybudované moderné letné turistické centrum, ktorého hotely stoja v troch radoch v dĺžke 14km pozdĺž piesočnatej pláže. Každý hotel má na pláži svoj vlastný sektor s lehátkami a slnečníkmi. Široká pláž poskytuje dostatok priestoru pre športové aktivity aj činnosti spojené s klasickým plážovým leňošením. Výborné miesto pre deti. Skúste ich zobrať do miestneho aquaparku a dáte nám za pravdu. Zábava pre celú rodinu v rušných večerných uliciach plných obchodov a reštaurácií končí až nad ránom.
Apartmány Giardino
Rezidencia Costa del Sol
Rezidencia Bali
Hotel Bolivar
Hotel Miami
Hotel Edera
Hotel Firenze
Hotel NEW
Hotel TAHITI
Hotel MADERA
Hotel ASTROMARE
Hotel VIANELLO
Hotel AMALFI
Hotel NEW TIFFANY
Hotel TOKIO
Hotel EMPERADOR
Hotel AL GAMBERO
Hotel PORTOFINO
Hotel STELLA D ORO
Hotel St. AMBROGIO
Hotel ALDEBARAN
Hotel ALTINATE
Hotel AMERICAN
Hotel JADRAN
Hotel VIENNA
Hotel KENNEDY
Hotel PARK PERU
Hotel LONDON
Hotel CAMBRIDGE
Hotel LE SOLEIL
Hotel HELIOS
Hotel BAIA DEL MAR
Hotel ADLON
Hotel JET
Hotel VERDI **


Dovolenka Bibione

Ak je Lido di Jesolo svojim charakterom považované za hotelové prímorské stredisko, potom o Bibione môžeme povedať že je apartmánové letovisko, keďže prevažná časť ubytovacích zariadení v Bibione je apartmánového typu. Stredisko má podobnú veľkosť ako Lido di Jesolo, podobný zaujímavý nočný život plný atrakcií, diskoték, živej hudby. Dovolenka v apartmánovom Bibione je primerane lacnejšia, preto je ideálnym riešením, ak chcete počas dovolenky pri mori ušetriť. Avšak pre náročnejších klientov sa aj v Bibione nachádza niekoľko hotelov na kvalitnej úrovni.
Apartmány Piazzale City
Apartmány Burano
Rezidencia Terme
Apartmány Millenium
Apartmány Murano
Apartmány Mara
Rezidencia Itaca
Rezidencia Lia
Rezidencia Nettuno
Rezidencia Tulipano
Apartmány Pineda
Apartmány Schiera
Apartmány Keplero
Rezidencia Luxor
Rezidencia Gemini
Villaggio Michelangelo
Rezidencia Leopardi
Villaggio Tivoli
Rezidencia Lido del Sole
Villaggio San Siro
Aparthotel Ashanti
Hotel Katja
Hotel Palace
Hotel Bellevue
Rezidencia Sporting
Rezidencia Jumbo
Apartmány Cormoran


Dovolenka Lido Cavallino

Neďaleko rušného strediska Lido di Jesolo na polceste do Punto Sabbioni, asi 5km smerom na západ rastie nové kľudnejšie stredisko Lido Cavalino. Ponúka kľudnú, komornú atmosféru, je vhodné pre rodinnú dovolenku. Ubytovanie v novopostavených moderných ubytovacích zariadeniach rezidenčného typu s možnosťou vlastného stravovania. Do centra diania a za večernou zábavou v Lido di Jesolo sa dostanete pravidelnou miestnou autobusovou dopravou.
Rezidencia Nuovo Sile
Rezidencia Le Conchiglie
Rezidencia Le Ginestre


Dovolenka Caorle

Romantické mestečko s malebnou rybárskou atmosférou obývali starí Rimania už pred 2000 rokmi. Je vzdialené iba 50km od Benátok na piesočnatom pobreží Benátskeho zálivu. Historickou dominantou Caorle je románsko-byzantský dóm so zvonicou, ktorá je viditeľná zďaleka. Miestni obyvatelia sa pýšia pôsobením známeho spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu strávil časť svojho života. Zaujímavou atrakciou bývajú výlety rybárskou bárkou do okolitých lagún, kde sa zachovali staré trstinové rybárske obydlia. Pre aktívnych sú k dispozícii športoviská pre tenis, golf, bowling a aquapark s tobogánmi a šmýkačkami.
Apartmány Zenith
Apartmány Panama
Apartmány Tropici
Rezidencia Livenza
Rezidencia Selenis
Rezidencia Riviera
Rezidencia Mediterraneo
Rezidencia Margherita
Caorle - Hotel Garden
Hotel ASTORIA
Hotel EUROPA
Hotel ANTONIANA ***


Dovolenka Lido Altanea

V novovybudovanom stredisku medzi Caorle a Porto Santa Margherita vás čaká dovolenka v harmónii s prírodou. Presne touto ideou sa riadili pri výstavbe nového dovolenkového resortu pred 4 rokmi. Rezidenčné komplexy majú svoje vlastné bazény, po ruke sú obchodné centrá a športoviská. Nový golfový klub pre verejnosť sa nachádza v blízkosti strediska, s centrom Caorle je letovisko spojené aj cyklistickou trasou.
Rezidencia Sant Andrea
Rezidencia Ai Pini
Rezidencia Alle Farnie
Rezidencia Ai Ginepri


Dovolenka Porto Santa Margherita - Eraclea Mare

Porto Santa Martgherita bolo vybudované ako jachtársky prístav, kde môže kotviť až 800 lodí. V súvislosti s tým boli postupne v okolí prístavu vybudované hotely a vily najprv pre luxusnú klientelu, neskôr sa stredisko stalo klasickým miestom na strávenie príjemnej letnej dovolenky pri mori so všetkým, čo k tomu patrí. Menšie letovisko Eraclea Mare poskytuje kľudnejšiu atmosféru naproti obrím a rušným strediskám vo svojom susedstve, ktoré sú také typické pre sever Talianska.
Rezidencia Florida
Hotel SAN GIORGO
Hotel CENTRALE
Hotel ERACLEA PALACE
Popis letovísk a tipy na výlety uvádzame na stránke - Taliansko Veneto
Dovolenka Taliansko - začnite v našom katalógu - dovolenka
 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Dovolenky
© 2009-2017 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko