Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko

Navigácia: Taliansko > Katalóg

Milí priatelia Talianska, opäť je tu letná dovolenková sezóna a náš nový katalóg Taliansko 2017, plný letných dovoleniek, slnka a osvieženia, ktoré po zime všetci tak potrebujeme. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa inšpirovať na čas letných prázdnin. Vďaka neustálemu záujmu o Taliansko stále rozširujeme ponuku. V katalógu 2017 sú zastúpené všetky regióny tejto nádhernej krajiny. Pridávame stále nové miesta a v nich atraktívne hotely a apartmány. Pre našich zákazníkov pripravujeme aj ďalšie špecializované katalógy, ak máte záujem o Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko, Slovensko a Francúzsko, stačí nalistovať príslušnú krajinu a plánovať letnú dovolenku.

V ponuke ostávajú všetky obľúbené ubytovacie zariadenia, mnohé sa v našich katalógoch ocitli už po štrnásty krát. Stálicami sú hotely na Benátskej riviére, Bolivar a Miami z Lido di Jesolo. Vašej priazni sa každoročne tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortný hotel Astor vo vychytenom letovisku Viaregio, Park Hotel Lecci v San Vincenzo, oba reprezentujú Toskánsko.

Teší nás rastúci záujem o dovolenku s kvalitným ubytovaním strednej a vyššej kategórie a o komfortné 4* hotely a rezidencie. Táto skutočnosť sa odráža aj na stránkach nového katalógu Taliansko 2017. Blízke a rodinami obľúbené Lido di Jesolo s rozšírenou ponukou 4* hotelov pri pláži nájdete na stránkach 30-40, pekné nové rezidencie v Bibione a okolí na str. 15-26 vhodné pre mladých, rodiny a každého, komu sa nechce za morom cestovať príliš ďaleko. Vynovená je ponuka dovoleniek v Kalábrii, doplnili sme klubové ubytovacie zariadenia s programom "all inclusive", čo na talianske pomery nie je celkom bežný jav. Leto na horách je čím ďalej vyhľadávanejšia dovolenka aktívnych ľudí.

2016
Katalóg Taliansko 2016
Katalóg Taliansko 2016 je ešte stále nepoznanou novinkou medzi našimi turistami. Región je prevažne hornatý, na severe sa týči aj vyhasnutá sopka Monte Vulture, krajom preteká viacero riek a prírodnú scenériu dotvárajú aj jazerá. Basilicata má zaujímavú polohu - pobrežím sa dotýka na západe Tyrhénskeho mora a na východe Iónskeho mora.
2015
Katalóg Taliansko 2015
Katalóg Taliansko 2015 i keď zima ešte zďaleka nekončí a lyžiarske pobyty sú v plnom prúde, neúnavní marketingári už pripravili dovolenkovú ponuku pre nastávajúce leto 2015. Nalejte si teda pohár dobrého vínka, alebo teplého čaju a pohodlne sa usaďte k stránkam nového katalógu a nechajte sa inšpirovať, kam vyrazíte počas letných prázdnin.
2014
Katalóg Taliansko 2014
Katalóg Taliansko 2014 nový dizajn, nová filozofia ohľaduplná k životnému prostrediu. Ukončili sme výrobu tlačených, "papierových" katalógov, čím šetríme lesy a drevo, ktorého sa v tlačiarňach spotrebujú milióny ton ročne. Na výrobu 1 tony papiera treba 15 stromov. Na 10.000 katalógov sú potrebné 2 tony papiera. A toťko teraz ušetrí náš e-katalóg.
2013
Katalóg Taliansko 2013
Katalóg Taliansko 2013 už nemusíte dovolenkovať od soboty do soboty, zvoľte si vlastný termín. Chcete letieť, alebo sa plaviť? Spojiť pobyt pri mori s poznávaním Talianska, zastaviť sa pri úžasných jazerách a potom navštíviť Florenciu, Miláno, Rím či Benátky a nakoniec ochutnať južanskú kuchyňu? Všetko je možné, ušijeme vám dovolenku na mieru.
2012
Katalóg Taliansko 2012
Katalóg Taliansko 2012 je ešte stále nepoznanou novinkou medzi našimi turistami. Región je prevažne hornatý, na severe sa týči aj vyhasnutá sopka Monte Vulture, krajom preteká viacero riek a prírodnú scenériu dotvárajú aj jazerá. Basilicata má zaujímavú polohu - pobrežím sa dotýka na západe Tyrhénskeho mora a na východe Iónskeho mora.
2011
Katalóg Taliansko 2011
Katalóg Taliansko 2011 milí priaznivci cestovania a Talianska, ďalšia turistická sezóna a my vám prinášame už ôsmy katalóg Taliansko 2011. Je opäť plný letných dovoleniek, slnka a pohody, doposiaľ najrozsiahlejší na 160 stranách iba Taliansko. Pohodlne sa usaďte do fotela a nechajte sa inšpirovať na obdobie letných mesiacov v Taliansku
2010
Katalóg Taliansko 2010
Katalóg Taliansko 2010 zopakovali sme obľúbené letoviská, ubytovacie zariadenia a opäť o čosi rozšírli ponuku. Novinkou sú atraktívne talianske jazerá Lago di Garda, Maggiore a Como. Pribudli hotely vo významných mestách, pre ich kultúru, históriu, šport, veľtrhy a nákupy. Úplná novinka je exotický ostrov Pantelleria, medzi Sicíliou a africkým pobrežím.
2009
Katalóg Taliansko 2009
Katalóg Taliansko 2009 vravíte, že už ste v Taliansku boli a neočarilo vás? Pripúšťam, mohlo sa to stať v prípade, že ste boli v destinácii, ktorá nebola pre vás vhodná. Radi vám poradíme a nájdeme pre vás miesto, ktoré vás očarí a splní vaše očakávania. Ponuku 2009 sme rozšírili napr. o pobyty s cvičením jogy, kurzy varenia a nakupovania v Miláne.
2008
Katalóg Taliansko 2008
Katalóg Taliansko 2008 je posledným zo série oranžových katalógov Reny. Obľúbenú farbu symbolizujúcu slnko a leto si nechávame naďalej medzi firemnými farbami, ako farbu nášho loga. Svet dizajnu prináša nové trendy, budeme sa držať s dobou, do budúcej sezóny už máme nachystaný nový vzhľad. Veríme však, že rozhodujúcim zostane dobrý obsah.
2007
Katalóg Taliansko 2007
Katalóg Taliansko 2007 na stole veľká kopa katalógov, prospektov a ďalšieho materiálu, ktorý sme si doniesli za posledný rok zo služobných ciest po Taliansku. Výber nebol ľahký. Niekoľko kôl sme postupne vyraďovali a vyraďovali, až na stole zostali tie najkrajšie veci do katalógu. Stihli sme to v predstihu a letný katalóg vám prinášame už v januári.
2006
Katalóg Taliansko 2006
Katalóg Taliansko 2006 prináša mnohé novinky. Sme presvedčení, že sa vám budú páčiť. Ostrov Sardínia je už dostupný každému cestovateľskému rozpočtu. Ďalší zaujímavý ostrov sa nachádza v Tyrhénskom mori - Ostrov Elba je ostrovnou špičkou v Toskánsku. Aby sme zbierku významných ostrovov zavŕšili, je v katalógu aj slávny ostrov Capri.
2005
Katalóg Taliansko 2005
Katalóg Taliansko 2005 jadranské pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letné destinácie a letoviská na severe Jadranu sú ľahko dostupné zo Slovenska. Opäť sme sa sústredili práve na túto oblasť. V sezóne 2005 si môžte vybrať aj z oblastí južného Talianska. V ponuke ubytovania sú hotely a apartmány v Puglii, Kalábrii, Kampánii, Sicílii a Ligúrii.
2004
Katalóg Taliansko 2004
Katalóg Taliansko 2004 oblasť siahajúca od zasnežených alpských vrcholov až po slnkom zaliate pobrežie Sicílie, patrí medzi krajiny s najstaršou turistickou tradíciou. Pri vyslovení mena „Taliansko“ si každý predstaví hudbu, more, horúce slnko a pláže všetkých druhov, ale aj špagety, pizzu, zmrzlinu, priateľskosť, posedenie pri pohári dobrého vína.
 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Dovolenky
© 2009-2017 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko